Катерина Яковенко

Майстриня

Візитна картка

Освіта: вища технічна, вища економічна
Досвід роботи з дітьми: 5 роки
Хобі: всі напрямки рукоділля та їх поєднання
Напрямки: Творча майстерня декору, Школа декупажу, Орігамі

Основні досягнення та досвід

Катя двічі закінчила Чернігівський національній технічний університет, має 2 вищі освіти: перша – технічна, друга – економічна. Працювала як з одного напрямку, так і з іншого.

До рукоділля привчена з дитинства: довгими зимовими вечорами з мамою і бабусею в’язали спицями, гачком, вишивали. З появою дитини з’явилося більше часу для втілення творчих ідей, опанування нових технік. Цікаво було все спробувати, навчитись чомусь новому.

Цілий рік Катерина відвідувала різні майстер-класи: з виготовлення блокнотів, з декупажу, з виготовлення квітів з фоамірану, пошиття тильд. Катя переконана, що найкраще творити в компанії натхненних людей, коли різні майстрині обмінюються досвідом з різних рукодільних технік.

Всі ці захоплення перейшли в діючу творчу майстерню, основними напрямками якої є поліграфія ручної роботи, робота з картонажем, блокноти ручної роботи. В серпні 2015 року Катерина випадково потрапила в команду Центру розвитку Орігамі в якості майстра з орігамі, а в жовтні втілилася її давня мрія: розпочала своє життя «Творча майстерня Каті Яковенко».

Заняття Катерини Яковенко в "Орігамі"