Ніна Мукомела

Хореограф

Візитна картка

Освіта: вища, економічна
Досвід роботи з дітьми: 10 років
Хобі: східні танці, аерографія, стрільба з лука
Напрямки: східні танці

Про Ніну Мукомелу

Ніна Мукомела – тренер зі східних танців в Центрі розвитку “Орігамі”, дипломант численних регіональних та всеукраїнських фестивалів, призер Чемпіонату Європи 2014 року, учасниця різноманітних майстер-класів зі східних танців від українських професіоналів.

Ніна хотіла займатися танцями з раннього дитинства: спочатку їй подобались бальні танці, пізніше дівчина захопилася народною хореографією. Оскільки батьки не дуже підтримували Ніну в її прагненні танцювати, по-справжньому доторкнутися до цього виду мистецтва їй вдалося лише у старших класах, коли вона могла вже самостійно відвідувати тренування.

Народження доньки кардинально змінило напрямок в танцях, і в 2005 році, коли маленькій Єсенії було всього три місяці, Ніна почала займатись східними танцями. Світ східних танців виявився настільки різноманітним і багатогранним, що захопив танцівницю не на жарт, а через деякий час вона почала забирати на тренування свою маленьку донечку.

Спочатку дитина розминалась з усіма, а потім просто бігала по залу, але з часом всі почали помічати, що в дівчинці легко даються деякі вправи. В 3,5 роки у Єсенії відбувся дебют на сцені лялькового театру: це був її перший виступ зі справжнім удавом!

З тих пір ставлення до танців стало ще серйознішим, і в 2014 році мама і донька потрапили до Словакії на Кубок Європи, де перемогли і стали чемпіонами! Вони об’їздили пів-України та ближнього зарубіжжя, і де б вони не були, з ними завжди танці! Навіть звичайне прибирання в домі не проходить без східних мотивів та рухів.

Після чергової перемоги на Кубку Європи, Ніні запропонували тренувати групу підлітків. В перший же рік її учениці стали чемпіонками України, і група швидко почала рости. Так і почалась її тренерська діяльність, яка триває й по сьогодні.

Заняття Ніни Мукомели в "Орігамі"