Любов Рябова

Тренер з ментальної арифметики

Візитна картка

Освіта: вища, педагогічна
Досвід роботи з дітьми:11 років
Хобі: вишивка, логічні головоломки, активний відпочинок
Напрямки: Ментальна арифметика

Основні досягнення та досвід

Після закінчення педагогічного університету з відзнакою Любов працювала вихователем в дитячому садочку. За рік роботи вона зрозуміла, що в цій ланці освіти немає місця для розвитку себе як творчої особистості. Саме це і стало причиною переходу на роботу в студію раннього розвитку.

Співпраця з дітками приносила Любі величезне задоволення. Більше того, у педагога з’явився простір для самовдосконалення, до якого вона так прагнула — Любов почала відвідувати різноманітні тренінги, семінари, конференції по всій країні. За 8 років вона набула досвіду роботи з дітками віком з 11 місяців до 7 років.

Вчительку не цікавлять стандартні методи навчання: вона знаходиться в постійному пошуку чогось нового, сучасного, новітнього. Так вона познайомилась з Ментальною арифметикою, опанувала її правила та методику викладання й успішно працює вже майже 2 місяці.

Відмітимо, що Любов Рябова працює з найменшими учнями (дітками 4-7 років)! Викладачка ставить собі за мету дати кожній дитині все необхідне для того, щоб вона була щасливою й гармонійно развивалась. Любов впевнена: оченята засяють щастям лише тоді, коли дитина своїми силами досягне великих успіхів у тій справі, яка їй подобається.

Заняття Любові Рябової в "Орігамі"