Галина Вулверсон

Фотохудожник

Візитна картка

Освіта: вища, менеджмент
Досвід роботи з дітьми: 3 роки
Хобі: фотографія
Напрямки: Фотомистецтво

Основні досягнення та довід

З дитинства мрії Галини відрізнялися від мрій її однолітків. Вона захоплювалася модою, потайки виписувала будь-які доступні глянцеві журнали, самостійно додатково вивчала англійську.

Під час навчання в Чернігівському інституті економіки і управління на факультеті туристичного менеджменту Галина отримала пропозицію працювати в Дубаї і поїхала туди за контрактом. Рік праці в сфері туризму надихнув її до вступу в Institute of Media & Communications на факультет Event Management & Innovative Marketing. Після закінчення навчання разом з командою одногрупників створили свою компанію з організації заходів, де захоплення Галини фотографією знайшло своє застосування.

Після повернення додому, Галина вирішила приділити своєму хобі більше часу і сил. Так в 2010 році вона закінчила Київську школу фотографії й почала відвідувати майстер-класи відомих фотографів та брати участь у різних конкурсах, в одному з яких отримала вищу нагороду одразу в двох номінаціях: портрет і репортаж.

В 2014 році вона запустила свій особистий проект для журналу BOOM про дитячі мрії, адже колись і сама була маленькою мрійницею. Також Галина веде Всеукраїнський поетичний фотопроект “Я – Україна”.

Галина продовжує вчитись, відвідувати різні майстер-класи та виставки. Зараз вона навчається в Пітерської школі фотожурналістики і документальної фотографії. Галина вважає, що вчитися і розвиватися потрібно завжди, а ще просто необхідно ділитися накопиченими знаннями та досвідом!

Заняття Галини Вулверсон в "Орігамі"