Курс “Спідкубінг”

Візитна картка

Вік: 8+
Напрямок: інтелектуальний
Тип занять: курс
Викладачі: Л. Рябова
Вартість: 2000 грн/курс
IMG-15

Курс Спідкубінг

 

Складання кубика Рубика — це не просто гра. Це розвиток логічного мислення, дрібної моторики, пам’яті. Якщо дитина замислюється, як зібрати кубик Рубика, саме час відвідати наш курс.

 

Кубик Рубика — найпопулярніша у наш час головоломка, яку у 1974 році винайшов угорець Ерно Рубик і назвав своє відкриття “Магічний куб”. Та вже у 1980 році компанія з виробництва іграшок Ideal Toys запустила головоломку у виробництво і назвала її у честь винахідника. Так світ отримав кубик Рубика, відомий та популярний у всьому світі.

 

Спідкубінг для початківців допоможе не тільки розібратись у техніці складання цього дивовижно корисного предмета, але і сприятиме розвитку таких якостей, як:

  • розумова активність;
  • зорова пам’ять;
  • дрібна моторика;
  • логіка;
  • просторове мислення.

 

Швидке вирішення головоломок вчить швидко приймати рішення, концентрувати увагу на головному, аналізувати дані та брати відповідальність за свої дії. Навчання збирання кубика Рубика — це поетапне виконання вправ на логіку та мислення.

 

Спідкубінг (Чернігів) у Центрі розвитку “Орігамі” — це спеціально розроблена програма навчання, яка складається з 3 етапів:

  1. Навчитись складати кубик 3х3;
  2. Навчитись збирати пірамідку;
  3. Скласти візерунок на кубику.

 

Заняття проходять у ігровій цікавій формі 1 раз на тиждень тривалістю 1 година. Це оптимальний час для підтримки інтересу дитини до виконання вправ. За 10 занять учні опановують техніку за принципом “від простого до складного”. Навчання відбувається у цікавій формі, яка захоплює та надихає до нових звершень.

Цікаво? Приєднуйтесь до нас!