Логопедичні заняття/діагностика

Візитна картка

Вік:від 4 років
Напрямок: інтелектуальний
Тип занять:систематичні
Викладач:Ярина Павленко
Вартість:200 грн/1 консультація
DMXSaI2WkAIuWiI

Логопедичні заняття

 

Логопед — дипломований фахівець, що займається порушеннями мовленнєвої комунікації.

 

Замислювались, чи потрібен вам дитячий логопед? Ось кілька ситуацій, у яких не завадить відвідати його консультацію:

 

  • дитина в 3 роки пом’якшує, не вимовляє, замінює такі звуки як с, з, ц, ш, ж, ч, р, л… Це вважається нормою, адже фонематичний слух тільки починає своє формування, тут варто зачекати і звуковимова може виправитися самостійно. Якщо ці порушення ви спостерігаєте у віці 4-5 років, вам варто задуматись про візит до логопеда.

  • дитина не розмовляє? Або вимовляє лише деякі звуки/склади/слова? В такому випадку заняття необхідно розпочинати з 2,5-3 років, не зволікайте, і розпочніть корекцію якнайшвидше, щоб досягти максимальних результатів.

  • дитина почала навчання в школі, і має проблеми з навичками читання і письма, краще звернутися за консультацією до логопеда, щоб виявити яка саме причина заважає їх закріпити.

Насамперед, пам‘ятайте, що для комфортного та успішного навчання у школі в дитини має бути сформований фонематичний слух, правильна звуковимова, а також вміння аналізувати та виділяти звуки в словах. Логопед-дефектолог — це своєчасна допомога у вирішенні багатьох питань.

 

Прийти на первинну консультацію можна в будь-якому віці, якщо ви засумнівались, що у вашої дитини здоровий мовленнєвий розвиток. Спеціаліст обов’язково допоможе вам зрозуміти, чи відповідає мовлення дитини віковим нормам, чи варто звернутися за допомогою.

 

Логопед (Чернігів) у Центрі розвитку “Орігамі” займається з дітьми від 3 років за індивідуально підібраною корекційною програмою.

Кількість необхідних консультацій визначається після діагностики.