“Основи сексуального виховання”

Візитна картка

Вік: 12+
Напрямок: інтелектуальний
Тип занять: курс
Психолог:Катерина Волкова
Вартість: 1600 грн/курс
7

Основи сексуального виховання

 

Сексуальне виховання —  це основа правильних взаємовідносин. Починати розмову про гендерні стосунки, батькам часто бракує розуміння, як підійти до такої делікатної теми.

 

Курс “Основи сексуального виховання” Чернігів – це  вісім двогодинних занять, на яких слухачі дізнаються не тільки про особливості перехідного періоду та фізіологічні аспекти статевих стосунків, а й про гігієну та безпеку, кохання та закоханість, види сексуальної поведінки та створення сім’ї.

Статеве виховання підлітків розділене на дві вікові категорії: 10-12 років та 12+. Це дає змогу максимально правильно підібрати тематику зустрічей та їх формат.

 

Сексуальна освіта має на меті:

  • полегшити проходження періоду статевого дозрівання;
  • допомогти створити коректні гендерні та сексуальні стосунки;
  • профілактику девіантної сексуальної поведінки;
  • підготовку до виконання сімейних ролей;
  • захист дітей від можливих психологічних травм та сексуальних посягань.

 

Дитина, яка отримала своєчасне та адекватне статеве виховання матиме змогу правильно оцінювати певні ситуації та уникати невиправних помилок.

 

Довірлива розмова з психологом у доброзичливій атмосфері серед однолітків – оптимальне місце для отримання важливих знань, які стосуються кожного.

Ваша дитина у віці, коли статеве виховання стає все більш актуальним? Наш курс допоможе дитині відповісти на всі питання, які її цікавлять. Тож, долучайтесь!