Сучасні танці

Візитна картка

Вік: 5-7 років
Напрямок: фізичний
Тип занять: тренування
Викладач: Здор Яніна
Вартість: 480 грн/8 занять
IMG-36

Сучасні танці – це не просто рухи, а ціла субкультура зі своїм одягом, звичками, манерами поведінки та спілкування. Вони з’являються в певній країні та, як правило, відносяться до так званих “вуличних” танців.

 

Великої популярності набули хіп-хоп танці як різновид вуличної хореографії. В танцювальному стилі важливими рухами є степи та качі, ритмічні рухи рук та ніг. Особливість виконання – рухи потрібно робити під біт, а не під мелодію. Необхідність розрізняти біт серед інших звуків розвиває музичний слух та концентрацію уваги. Прикрашають танець трюкові елементи, виконання яких потребує фізичної підготовки та тренувань.

 

Сучасні танці для дітей – спосіб самовираження. Hip-hop у Чернігові, мабуть, один з найпопулярніших танцювальних напрямків у дітей та підлітків. З’явився він у 70-х роках минулого сторіччя в одному з американських штатів. Наразі цей танець виконують майже по всьому світу, навіть, на великій сцені, влаштовують міжнародні змагання та конкурси.

 

Уроки хіп-хоп – це:

  • можливість самовираження через танець;
  • розвиток уваги та музичного слуху;
  • фізична підготовка;
  • коло друзів та однодумців, які об’єднані спільними інтересами.

 

Центр розвитку “Орігамі” пропонує приєднатися до навчання хіп-хоп (Чернігів). Досвідчений викладач допоможе зробити перші кроки та зануритись у особливості цієї танцювальної культури. 

Зацікавили? Приєднуйтесь! Чекаємо на пробному занятті!