Хореографія/Контемп

Візитна картка

Вік: 4-8 років
Напрямок: фізичний
Тип занять: тренування
Викладач: Римар Олена
Вартість: 600 грн/8 занять
IMG-4

Особливості занять

Класична хореографія — це розроблена століттями методична система вдосконалення душі та тіла, заснована на узагальненому трактуванні образу людини, на пластичному виявленні її емоцій, думок та переживань. Саме в системі класичного танцю були розроблені загальноприйняті в усіх танцювальних техніках позиції ніг, рук, корпусу, голови, а отже, пізнаючи класичний танець, дитина пізнає основу хореографічного мистецтва в цілому.

Детально продумана система рухів та вправ біля станка та на середині танцювального залу спрямована на послідовний розвиток еластичності м’язів, гнучкості хребта, випрацювання вміння виконавця зберігати в танці рівновагу.

Обов’язкові умови класичного танцю: виворотність ніг, великий танцювальний крок, гнучкість, рівновага, обертання, легкий високий стрибок, вільне та пластичне володіння руками, чітка координація рухів, витривалість та сила.

Головний принцип класичного танцю — виворотність, на основі якої розроблене поняття про закриті (ferme) та відкриті (ouvert), схрещені (croise) та несхрещені (efface) позиції та пози, а також про рухи назовні (en deors) та всередину (en dedans). На заняттях діти вивчають групи рухів, які об’єднані загальними ознаками: група обертів, група присідань, група положень корпусу та ін.

Розподіл часу

Хореографія
Розтяжка
Класичні стрибки
Вивчення зв'язок та номерів

Класична хореографія – комплекс групових тренувань для дітей 3-5 років, на яких закладається необхідна база для опанування будь-якого танцювального напрямку з послідовним розвитком еластичності м’язів, гнучкості хребта, виворотності ніг, вміння зберігати рівновагу та володіти своїм тілом.

Контемп – комплекс групових тренувань для дітей 5-7 та 8-12 років, на яких діти вчаться імпровізувати в танці, працюють над хореографічними постановками, опановують нові танцювальні елементи з послідовним розвитком еластичності м’язів, гнучкості хребта, виворотності ніг, вміння зберігати рівновагу та володіти своїм тілом.