Капоейра

Візитна картка

Вік: 4-9 років
Напрямок: фізичний
Тип занять: тренування
Викладач: Володимир Халімоненко
Вартість: 600 грн/8 занять
IMG-59-scaled-e1598337339744-972x1024

Особливості занять

Капоейра – не сухий вид спорту, в якому використовуються лише удари та суха бойова техніка. Капоейра – це мистецтво, яке потребує гнучкості, сили, витривалості, гри на музичних інструментах і співу.

Справжнім капоейрістом вважається людина, яка не лише володіє бойовою технікою, а й грає на бразильських чи африканських національних інструментах. У капоейрі присутні елементи самбо і фаро. В групах між хлопцями та дівчатами, що обрали цей напрям, є дружнє спілкування. Нема агресії, як це часто зустрічається в інших бойових мистецтвах. В капойері йде вагомий ухил на позитив і гру, а не на якусь боротьбу та вчинення шкоди іншому.

Завдяки капоейрі діти стають міцнішими і витривалішими, починає краще працювати імунна система, формується інтерес до спорту та здорового способу життя. Вже перші уроки розвивають гнучкість, виправляють порушення постави, підвищують тонус м’язів, покращують апетит і сон малюків.

Заняття з капоейри корисні й для корекції поведінки дітей. Якщо малюка ображають в дитячому садку або в школі, він зазнає труднощів у спілкуванні – групові тренування допоможуть йому знайти контакт з однолітками, а при необхідності ‒ постояти за себе. Гіперактивним і непосидючим дітям капоейра допоможе виплеснути енергію, навчитись дисципліні. Капоейра – це самоствердження і розвиток.

Розподіл часу

Розминка
Відпрацювання ударів
Фізична підготовка
Медитація

Капоейра – особливе бойове мистецтво, яке поєднує в собі ритмічну музику, красиві рухи, боротьбу та акробатику.

Гра в імпровізацію на яку можна дивитися, як на прекрасний танець. Головна ціль – переграти один одного, за рахунок високої техніки, використовуючи хитрість, демонструючи всі можливості людського тіла.

Заняття підходять дівчатам та хлопцям. А займатися можна вже з 4 років!