Художня студія

Візитна картка

Вік: від 5 років
Напрямок: творчий
Тип занять: систематичні
Викладачі: Катерина Гурбик/Світлана Ненаженко
Вартість: 720 грн/8 занять
Художня студія

Особливості занять

Користь від малювання важко переоцінити, адже в жодному виді мистецтва не можна в більш повній мірі передати видимі явища світу, образи людини та природи. В ранньому віці малювання для дитини – це один із способів пізнання світу та емоційного самовираження, чудовий метод розвитку дрібної моторики, творчих здібностей та фантазії.

На цікавих та пізнавальних заняттях з малювання в Орігамі учні крок за кроком вдосконалюватимуть свою майстерність, вчитимуться споглядати світ, бачити прекрасне та осягатимуть не лише практичні, а й теоретичні глибини мистецтва живопису.

Діти різного віку сприймають світ по-різному. Відрізняються не тільки їх здібності до творчості, а й поведінка та ставлення до малювання і мистецтва в цілому. Саме враховуючи вікові особливості, ми розподілили групи між двома викладачами – Юлією Рой, яка знає підхід до малечі (4-7 років) та проводить навчальні тематичні заняття, та Світланою Ненаженко, яка працює зі старшими дітьми (від 7 років): вдосконалює техніку, надихає на творче самовираження, готує всіх бажаючих до художньої школи.

Розподіл часу

Підготовка
Теорія та демонстрація
Створення малюнку

Художня студія (5-7 років) – цікаві та пізнавальні заняття з малювання, де діти переважно дошкільного віку вдосконалють свою майстерність, вчаться спогладати світ та переносити своє бачення на акварельний папір. Заняття мають демонстраційний характер: викладач крок за кроком малює на фліпчарті, діти самостійно дублюють, створюючи схожі малюнки.

Художня студія (8-10 років) – творчі майстер-класи з живопису, на яких учні вдосконалюють техніку, осягають теорію образотворчого мистецтва, розвивають уяву та фантазію, вивчають та аналізують творчість відомих митців України та світу.