Айкідо

Візитна картка

Вік: від 4 років
Напрямок: фізичний
Тип занять: систематичні
Викладач: Олексій Кирій
Вартість: 600 грн/8 занять
aikidoER-800x800

Айкідо

 

Серед сучасних видів бойових мистецтв айкідо отримало велику популярність. Техніка айкідо заснована на вивченні рухів опонента, їх аналізі та передбаченні. Вона не містить атакуючих прийомів. Така особливість дозволяє розвивати не тільки фізичну форму, але і спостережливість, інтуїцію та кмітливість.

 

Філософія айкідо — рівняння на природу, де панує спокій та відсутні конфлікти. Мета — не перемога, а переконання опонента відмовитись від нападу та перенаправити свою енергію у мирне русло. Школа айкідо — це ціле мистецтво, яке допомагає опанувати себе, почути свій внутрішній світ, навчити управляти собою та своїми емоціями.

 

Айкідо для дітей — це можливість займатись спортом, який не спонукає до агресії, а, навпаки, вчить перетворювати енергію у корисну та позитивну.

 

До головних принципів цього бойового мистецтва відносяться:

  • спокійні неперервні рухи та розслабленість;
  • концентрація волі;
  • постійний контроль м’язів;
  • впевненість у собі;
  • вміння себе захистити;
  • засвоєння техніки по принципу “від простого до складного”.

 

Секція айкідо — один з варіантів, куди можна відвести дитину в досить ранньому віці. Вже з 4 років починаються перші кроки у здобутті необхідних навичок. Під впливом занять у клубі айкідо дитина всебічно і гармонійно розвивається. Регулярні відвідування тренувань сприяють фізичному розвитку, зміцненню здоров`я, а також соціальній адаптації дитини в колективі.

 

Центр розвитку “Орігамі” пропонує доєднатись до занять айкідо (Чернігів). Це чудова можливість для дитини отримати чудову фізичну форму, дізнатись тонкощі сучасних східних єдиноборств та навчитись володіти власним тілом.