Фотомистецтво

Візитна картка

Вік: 10-15 років
Напрямок: творчий
Тип занять: курс
Викладач: Галина Вулверсон
Вартість: 1600 грн/8 занять
Фотошкола

Особливості занять

Як і будь-яке інше захоплення, фотографія дозволяє відволіктися від повсякденної рутини – школи, домашніх обов’язків. Окрім того, вона розширює світогляд, коло спілкування, дозволяє реалізувати свій потенціал та знайти нових друзів-однодумців. Захоплення фотографією не лише творчо розвиває дитину, а й дисциплінує. Окрім уяви, фантазії і креативності, розвинуться й ділові якості – наполегливість, самоорганізація, вміння керувати своїм часом, терплячість, уважність.

Вивчення фотографії дає більш глибокі знання й у суміжних сферах. Природа світла, технічна будова фотокамери, вміння знаходити “контакт” з моделлю, регулювання авторських прав – лише неповний перелік знань, які фотограф отримає у якості “бонусів”.

Розподіл часу

Обмін думками
Теорія теми заняття
Практика
Перевірка Д/З

Курс з фотомистецтва “Основи фотографії” –  8 двогодинних занять, на яких гармонійно поєднується історія фотографії, теорія та практика фотографування, оформлюється виставка кращих робіт. Наприкінці курсу кожен випускник складає залік та отримує сертифікат та отримує можливість пройти курс “Професійний фотограф”

Курс з фотомистецтва “Професійний фотограф” – 8 двогодинних занять, на яких учні доповнюють знання та вдосконалюють набуті на першому курсі навички фотографування. Курс передбачає багато практики, заглиблення в роботу фотографа, теоретичний залік, створення та захист власного залікового фотопроекту. 

Фотомистецтво у розкладі