Джаз-модерн

Візитна картка

Вік: 4-6 років
Напрямок: фізичний
Тип занять: тренування
Викладач: Марина Білоус
Вартість: 380 грн/8 занять
Джаз-модерн

Особливості занять

В цьому стилі можна побачити і класичні балетні па, і модерні ламані рухи, і хіп-хоповські стрибки, і латиноамериканські “хвилі”, і акробатичні трюки. Але все це не виглядає набором запозичених рухів. Навпаки, незважаючи на те, що джаз-модерн поєднує в собі протилежності, цей танок виглядає гармонійно, всі рухи зливаються в одну пластичну та енергійну композицію.

Джаз-модерн має багатий набір засобів виразності, що робить його вільним та яскравим видовищем, і відкриває безмежні можливості для танцюриста. Ані балетні техніки, ані джазові імпровізації не обмежують виконавця якимись суворими стандартними рамками – тільки політ фантазії та сильні, пластичні рухи.

Невід’ємна частина джаз-модерну – імпровізація. Вона буквально пронизує танок. Експресія та ритм джазу разом з пластикою класики та чуттєвістю модерну породжують неординарні композиції, які йдуть з глибини душі. Танцювати можна як завгодно: і босоніж, і без музики. Повна свобода в тому, що стосується емоцій виконавця. Опановуючи джаз-модерн, кожен може навчитися гармонійно виражати свої почуття, розвинути музичність, артистичність, грацію.

Розподіл часу

Розминка
Вивчення елементів
Вдосконалення техніки
Розтяжка

Джаз-модерн – комплекс групових тренувань для дітей 3-7 років, на яких діти вчаться танцювати в стилі джаз-модерн, що поєднує в собі елементи класичної хореографії, “ламаного” модерну, хіп-хопу, латиноамериканських танців та акробатичні трюки.

Джаз-модерн у розкладі

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
18.00
Джаз-модерн
М. Білоус
18.00
19.00
4-6 років
Джаз-модерн
М. Білоус
18.00
19.00
4-6 років

ВТ

ЧТ

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
18.00
Джаз-модерн
М. Білоус
18.00
19.00
4-6 років
Джаз-модерн
М. Білоус
18.00
19.00
4-6 років

ВТ

ЧТ

No events available!