Про нас

Дорогі друзі, раді вітати вас на сайті центру розвитку «Орігамі». Оскільки ви завітали сюди, напевне, у вас є власні діти, і ви турбуєтесь про те, аби вони виросли чуйними, щасливими і всебічно розвиненими особистостями. Якщо так, то наша з вами мета – єдина, адже, як відомо, чужих дітей не існує, а кожна дитина в майбутньому – це індикатор здоров’я та благополуччя нашого суспільства.

І як би добре було, аби дорослі ставилися до всіх дітей без винятку як до власних. Тоді б діти відчували себе захищеними та щасливими, а їх батьки не перебували б у постійній напрузі в години, коли діти знаходяться не поряд. А тепер просто уявіть, що такі дорослі і такий острівок дитячого щастя існує…

Гадаємо, що багато з вас перебували в ситуації, коли дитина хоче спробувати себе, наприклад, і в музиці, і в танцях, і в живописі. А на все це вам, дорослим, ах ніяк не вистачає часу. І доводиться вам лавірувати між роботою, домом та гуртками, які часто знаходяться в різних частинах міста. Від постійних незручностей, і батьківський, і дитячий запал швидко згасає.

Або інша ситуація – у вас двоє або більше дітей різного віку і ви як дбайливі батьки прагнете дати найкращий розвиток кожній. Як бути, як знайти для кожної час та сили, як вирішити це рівняння з безліччю невідомих?

Таке рішення знайдено! У 2015 році в самісінькому серці Чернігова відкрився для всіх дітлахів міста сучасний Центр розвитку «Орігамі», який об’єднав під своїм дахом найкращих педагогів та митців.

Наші контакти

м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 18

info@origami.cn.ua

(0462) 675 434

(093) 324 49 33

Зворотній зв'язок

Залиште своє повідомлення!