Чому «Орігамі»?

Центр дитячого розвитку «Орігамі» – це простір, у якому є можливість одночасно розвивати інтелектуальні, фізичні та моральні якості дитини.

Обираючи назву закладу, ми відштовхувались від думки, що дитина — листок чистого паперу. Від неї нічого не потрібно «відсікати». Потрібно підтримати її, зберегти та лише сприяти набуттю унікальної форми.

Тому, як квадратний листок паперу перед початком складання фігури в техніці орігамі, наш Центр розвитку дитини має 4 сторони:

1. Розвиток

Те, заради чого ми існуємо і заради чого до нас приходять діти.

Створено ряд функціональних та різнопланових можливостей для дитячого розвитку:

– заняття раннього розвитку та підготовка до школи
– контемп та сучасні танці
– акробатика, капоейра, айкідо
– художня студія
– іноземні мови
– театральна студія
– творчі майстер-класи
– ментальна арифметика та ін.

Дитячий гурток за інтересами допомагає дитині проявити себе, розкрити та розвинути свої таланти та здібності.

 

2. Радість

Ця емоція підтримує інтерес до навчання. Наш дитячий центр розвитку забезпечує дружню та позитивну атмосферу, де діти почувають себе у безпеці, завжди з радістю приходять на заняття.

 

3. Безпека

У приміщенні для безпечного перебування дитини все враховано до дрібниць:

  • Канальна система вентиляції і кондиціювання забезпечує подачу очищеного повітря в приміщення, яке за допомогою температурних датчиків підігріває його або охолоджує.
  • Використання в проекті тільки екологічно-чистих сертифікованих матеріалів: натуральний лінолеум Armstrong (Німеччина), паркетна дошка ТМ Tarkett  Salsa (Німеччина), інтер’єрна акрилова фарба ТМ Colorlux (Україна).
  • Система пожежної  сигналізації, система відеонагляду, додаткове резервне освітлення.
  • Вся світлотехніка гарантованої якості та сертифікована відповідно до міжнародних стандартів.
  • Техпрацівник слідкує за чистотою класів та туалетних кімнат, і протягом дня підтримує порядок на всій території центру.

4. Комфорт

Створені умови для комфортного тривалого знаходження дитини у закладі.

  • Комфорт для батьків (можливість провести час за чашкою ароматної кави та пригоститись смачним десертом у той час, коли дитина перебуває під наглядом вихователя).  Wi-fi зона.
  • Комфорт для дітей. Дитячі розваги + святкове меню. Працює арт-кафе в середині Центру: щоденний контроль якості запропонованої їжі персоналом кафе, належна чистота та санітарія, сезонне та святкове меню, можливість проводити дитячі свята.

Центр дитячого розвитку «Орігамі» – це не звичайні дитячі гуртки в Чернігові. Це великий простір для всебічного розвитку дитини як повноцінної особистості.

Додайте свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *