Ментальна арифметика: група дорослих!

? Є в природі незмінне правило: якщо щось використовується — воно розвивається, якщо ні — атрофується. Людський мозок — не виключення, адже з самого народження він ховає в собі величезний потенціал, про який його власник може навіть не здогадуватися!

? Чи хотіли б ви дізнатися про потаємні можливості свого мозку: запам’ятовувати більше, концентруватися швидше, помічати усі дрібниці навколо з легкістю?

? Курс “Ментальна арифметика для дорослих” — це чудова нагода самовдосконалитися, подовжити та покращити якість своєї життєдіяльності.

☝ Вважається, що ця неординарна методика легко дається лише дітям до 16 років. Ми збираємось розвіяти цей міф! Якщо вам 18+, але ви хочете навчитися тримати свій мозок у тонусі, незважаючи на вік, обставини та кількість отриманої інформації — запрошуємо вас до групи! Пам’ятайте: тренувати свій мозок ніколи не пізно!

⏳ До слова: історія знає багато величних постатей, які завдяки постійній розумовій активності прожили повне, а головне довге життя. Всесвітньо відомий вчений Ісаак Ньютон прожив до 85 років, художник-авангардист Марк Шагал до 95, а видатна балерина Майя Плісецька в день свого 70-річчя зривала овації на сцені.

Анкета-заявка: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSez8rb_DTjs5..

Відповіді на всі питання за телефонами:
☎ 675-434
? 093 327-88-89
або через коментарі/повідомлення в соціальних мережах.

Додайте свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *