Контемп в “Орігамі”! Запрошуємо на тренування дітей 6-8 та 9-11 років!

“Якщо ви навчитесь володіти своїм тілом, якщо ви при цьому будете вправляти його у виявленні високих почуттів, зробіть так, щоб рухи очей, голови, рук, тулубу, ніг виражали спокій, глибоку думку, любов, ласку, дружбу, адже це виховує вашу свідомість та душу!”

Ці слова належать основоположниці вільного танцю Айседорі Дункан, яку свого часу засуджували за відхід від класичного танцю. Наполеглива дівчина не зрадила своїм принципам і стала однією з найвідоміших танцівниць світу. Розповідаючи про свій новаторський стиль танцювального мистецтва, вона ствержувала, що будь-який рух — прекрасний, якщо він правдиво та щиро виражає почуття та думки виконавця. Саме Айседора започаткувала контемп, хоча розвиватись він почав лише через 30 років після її смерті.

Сьогодні “контемпорарі” — це танцювальний стиль, в основі якого лежить техніка імпровізації в поєднанні з класичними рухами, а також елементи, запозичені з джаз-танцю, йоги, східних єдиноборств та інших танцювальних напрямків. Контемп покликаний навчити дитину не тільки гарно рухатись, але й розуміти свої почуття та емоції.

Узгоджуйте час тренувань та записуйтесь за телефонами:
675-434; 093 324-49-33
або через коментарі/повідомлення в соціальних мережах.

Додайте свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *