Розклад гуртків (2018-2019)

На цій сторінці зафіксовано актуальний розклад Центрів розвитку “Орігамі” для попереднього ознайомлення.

Оскільки вказані в розкладі групи можуть бути заповнені, просимо уточнювати наявність місць та записуватись заздалегідь. Надсилайте пропоновані Google-форми або телефонуйте!

“Орігамі” на Полуботка, 18: (0462) 675 434; (093) 324 49 33

“Орігамі” на Рокоссовського, 70: (0462) 60 26 26, (093) 209 20 18

Інтелектуальний напрямок

Групи формуються та запускаються протягом року в різні дні та час.

Вік: 5-15 років

Тренери: Л. Рябова, Т. Гречишнікова, К. Нестреляй, Т. Ларіна, К. Яковенко

Центр: “Орігамі” на Полуботка, “Орігамі” на Рокоссовського.

Довідка за телефоном: 093 327 88 89 (Дар’я)

Групи формуються та запускаються протягом року в різні дні та час.

Вік: 10-16 років

Тренери: Л. Пащенко, Л. Рябова, О. Косюк

Центр: “Орігамі” на Полуботка, “Орігамі” на Рокоссовського.

Довідка за телефоном: 093 327 88 89 (Дар’я)

Групи формуються та запускаються протягом року в різні дні та час.

Вік: 10-16 років

Тренери: Л. Пащенко, Л. Рябова, О. Косюк

Центр: “Орігамі” на Полуботка, “Орігамі” на Рокоссовського.

Довідка за телефоном: 093 327 88 89 (Дар’я)

“Орігамі” на Полуботка

Українська мова та література (вч. Олена Чаленко)

СР 16:00 – 18:00

СБ 15:00 – 17:00

Англійська мова (вч. Дар’я Йовенко):

СБ 12:00 – 14:00

“Орігамі” на Рокоссовського

Історія України (вч. О. Косюк):

ПТ 17:00 – 19:00

“Орігамі” на Рокоссовського

Українська мова та література (вч. Олена Чаленко)

СР 18:30 – 20:00

“Орігамі” на Полуботка

Українська мова (вч. Олена Чаленко)

ПТ 15:30 – 16:30

“Орігамі” на Полуботка

4-5 років | ПН, ЧТ 17:00 – 18:00 | Дар’я Йовенко

5-7 років | ВТ, ПТ 17:00 – 18:00 | Дар’я Йовенко

7-8 років | ВТ, ПТ 18:00 – 19:00 | Дар’я Йовенко

8-9 років | ПН, СР 15:00 – 16:00 | Олена Чаленко

8-10 років | СР 17:00 – 18:00, СБ 11:00 – 12:00 | Дар’я Йовенко

8-10 років | ВТ, ЧТ 15:00 – 16:00 | Олена Чаленко

11-13 років | ВТ 17:30 – 18:30, СБ 10:00 – 11:00 | Олена Чаленко

“Орігамі” на Рокоссовського

4-5 років | ВТ, ПТ 16:00 – 17:00 | Ольга Костюченко

5-6 років | ВТ, ПТ 17:00 – 18:00 | Ольга Костюченко

6-7 років | ПТ, ПТ 18:00 – 19:00 | Ольга Косюченко

6-7 років | СР, ПТ 16:00 – 17:00 | Олена Нежиборець

8-9 років | СР, ПТ 14:00 – 15:00 | Олена Нежиборець

8-10 років | ПН, ЧТ 18:30 – 19:30 | Олена Чаленко

8-10 років | ПН, ЧТ 10:00 – 11:00 | Ольга Костюченко

9-12 років | ВТ, ЧТ 09:30 – 10:30 | Олена Нежиборець

10-12 років | СР, ПТ 15:00 – 16:00 | Олена Нежиборець

“Орігамі” на Полуботка

2-3 роки | ВТ 17:30 – 18:30, СБ 11:00 – 12:00 | Ірина Сторчева

4-5 років | ПН, ЧТ 17:00 – 18:00 | Ольга Жевела

4-5 років | ПН, ЧТ 18:00 – 19:00 | Ольга Жевела

4-5 років | ВТ, ПТ 17:00 – 18:00 | Світлана Коптіль

“Орігамі” на Рокоссовського

2-3 роки | ВТ, ПТ 9:00 – 10:00 | Ірина Сторчева

2-3 роки | ВТ, ПТ 10:00 – 11:00 | Ірина Сторчева

2-3 роки | ВТ, ПТ 11:00 – 12:00 | Ірина Сторчева

3-4 роки | ПН, ЧТ 16:30 – 17:30 | Ірина Двороковська

4-5 років | ПН, ЧТ 17:30 – 18:30 | Ірина Двороковська

4-5 років | ПН, ЧТ 18:30 – 19:30 | Ірина Двороковська

3-4 роки | СР 17:00 – 18:00, СБ 11:00 – 12:00 | Катерина Семенець

4-5 років | СР 16:00 – 17:00, СБ 10:00 – 11:00 | Катерина Семенець

“Орігамі” на Полуботка

5-6 років | ПН, ЧТ 16:00 – 17:00 | Ольга Жевела

5-6 років | ВТ, ПТ 16:00 – 17:00 | Світлана Коптіль

5-6 років | ВТ, ПТ 18:30 – 19:30 | Світлана Коптіль

“Орігамі” на Рокоссовського

5-6 років | ВТ, ПТ 16:00 – 17:00 | Юлія Ільєнко

5-6 років | ВТ, ПТ 17:00 – 18:00 | Юлія Ільєнко

5-6 років | ВТ, ПТ 18:00 – 19:00 | Юлія Ільєнко

5-6 років | СР 18:00 – 19:00, СБ 12:00 – 13:00 | Катерина Семенець

“Орігамі” на Полуботка

ВТ, ЧТ 16:00 – 17:00

ПТ 10:00 – 11:00

вч. Олена Чаленко

“Орігамі” на Полуботка

НД 10:00 – 12:00

НД 13:00 – 15:00

вч. Оксана Ювко

“Орігамі” на Рокоссовського

“Орігамі” на Полуботка

Нові потоки курсу стартують у січні 2019 року. Час та дні занять будуть визначені ближче до початку навчання.

Творчий напрямок

“Орігамі” на Полуботка

ВТ, ПТ 18:30 – 19:30 | Катя Яковенко

ПН, СР 16:00 – 17:00 (набір!) | Зоя Степаненко

“Орігамі” на Рокоссовського

ВТ, ЧТ 16:00 – 17:00 | Зоя Степаненко

“Орігамі” на Полуботка

ПН, СР, ПТ 17:00 – 18:00 | Юлія Рой

ВТ, ЧТ 16:00 – 17:00 | Світлана Ненаженко

“Орігамі” на Рокоссовського

ВТ, ЧТ 17:00 – 18:00 | Юлія Рой

ПН, СР 16:00 – 17:00 | Світлана Ненаженко

СР 17:00 – 18:00, СБ 10:00 – 11:00 | Світлана Ненаженко

СР 18:00 – 19:00, СБ 11:00 – 12:00 | Світлана Ненаженко

“Орігамі” на Полуботка

ПН, ЧТ 18:00 – 19:00 | Альона Юдіна

“Орігамі” на Рокоссовського

ВТ, ПТ 18:00 – 19:00 | Альона Юдіна

ВТ, ПТ 19:00 – 20:00 | Альона Юдіна

“Орігамі” на Полуботка

ПН, ЧТ 16:00 – 17:00 | Дар’я Міхневич

“Орігамі” на Полуботка

СБ 10:00 – 11:00 | Ірина Горох

Щотижневі майстер-класи. Бронювання місць обов’язкове! Деталі про найближчий майстер-клас: (093) 324 49 33

“Орігамі” на Полуботка

ПН, СР 18:00 – 19:00 | Дар’я Йовенко

“Орігамі” на Рокоссовського

ВТ 17:00 – 18:00, ПТ 16:00 – 18:00 | Альона Юдіна, Сергій Міляєв

“Орігамі” на Рокоссовського

ПТ 17:00 – 19:00 (2 курс)

НД 10:00 – 12:00 (1 курс, готується до запуску в січні 2019)

“Орігамі” на Рокоссовського

НД 12:00 – 14:00

Фізичний напрямок

“Орігамі” на Полуботка

ПН, СР, ПТ 16:00 – 17:00

Тренер: Марина Білоус

“Орігамі” на Полуботка

ВТ, ЧТ 18:00 – 19:00

Тренер: Марина Білоус

“Орігамі” на Полуботка

ПН, СР, ПТ 19:00 – 20:00

ВТ, ЧТ 17:00 – 18:00

ВТ, ЧТ 18:00 – 19:00

СБ 10:00 – 11:00

Тренер: Олексій Завертанний

“Орігамі” на Полуботка

ПН, СР, ПТ 18:00 – 19:00

ВТ, ЧТ 17:00 – 18:00

ВТ, ЧТ 19:00 – 20:00

“Орігамі” на Полуботка

ПН, СР, ПТ 17:00 – 18:00

Тренер: Олександр Ковбасюк